Het gymrooster vanaf begin april 2018 


Wilt u uw kind(eren) op hun gym dag: gymkleding en goede gymschoenen meegeven? (geen ballet schoentjes i.v.m. anti slip)

Groepen die om 8.30 uur en om 13.00 uur in de zaal starten kunnen meteen naar de gymzaal komen. De deur zal om 8.20 uur  en 12.55 uur open zijn.

Maandagochtend:   Groep: Door:  
8.30 –    9.30 uur   groep 5 Caroline vakleerkracht
9.30 –  10.15 uur   groep 6 Caroline vakleerkracht
10.15 –  11.00 uur   groep 7 Caroline vakleerkracht
11.00 –  12.00 uur   groep 8 Caroline vakleerkracht
         
Maandagmiddag:        
13.00 –  14.00 uur   groep 3 Geeske  
14.00 –  15.00 uur   groep A en B Cora / Jolanda  
         
Woensdagochtend:        
8.30 –    9.30 uur   groep 4 Berber  
11.15 –  12.15 uur   groep 7 Anneke  
         
Donderdagochtend:        
8.30 –    9.30 uur   groep 6 Step  
         
 Donderdagmiddag:        
13.00 – 13.40 uur   groep 3 Caroline vakleerkracht
13.40 – 14.20 uur   groep 4 Caroline vakleerkracht
14.20 - 15.00 uur   groep 5 Caroline vakleerkracht
         
Vrijdagochtend:        
8.30 –   9.30 uur   groep A en B Jozé / Jolanda  
11.00 - 12.00 uur   groep 8 Rene A.  

Het gymrooster 2018 / 2019 


Wilt u uw kind(eren) op hun gym dag: gymkleding en goede gymschoenen meegeven? (geen ballet schoentjes i.v.m. anti slip)

Groepen die om 8.30 uur en om 13.00 uur in de zaal starten kunnen meteen naar de gymzaal komen. De deur zal om 8.20 uur  en 12.55 uur open zijn.

Op de eerste maandag na de zomervakantie start groep 5 in de klas.

Maandagochtend:   Groep: Door:  
8.30 – 9.20 uur   groep 5 Caroline vakleerkracht
9.20 – 10.10 uur   groep 6 Caroline vakleerkracht
10.10 – 11.00 uur   groep 7 Caroline vakleerkracht
11.00 – 12.00 uur   groep 8 Caroline vakleerkracht
         
Maandagmiddag:        
13.00 – 14.00 uur   groep 3 Geeske  
14.00 – 15.00 uur   groep 1/2 Cora  
         
Woensdagochtend:        
8.30 – 9.30 uur   groep 6 Step  
9.30 – 10.30 uur   groep 8 Anneke  
10.30 – 11.15 uur   groep 4 Jozé  
11.15 – 12.15 uur   groep 7 Pauline  
         
 Donderdagmiddag:        
13.00 – 14.00 uur   groep 3 Caroline vakleerkracht
14.00 – 15.00 uur   groep 4 Caroline vakleerkracht
         
         
Vrijdagochtend:        
8.30 – 9.30 uur   groep 1/2 Owen  
11.00 – 12.00 uur   groep 5 René